Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vélemény a pszichiátrián...

Vélemény a pszichiátrián dolgozókról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, emberileg milyennek látjátok a pszichiátereket, pszichológusokat?
2021. máj. 29. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
En ket tb-s pszichiaterhez jartam/jarok, mindketto korrekt, normalis, nagytudasu, ertik a dolgukat. A tb-s pszichologusok viszont kb az alja, vagy a palyakezdok. Aki komoly, elismert, sikeres, az 15.000 ftos oradijert dolgozik, nem havi netto 130ert.
2021. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az órabérre voltam kiváncsi. Emberileg milyenek szerinted? Nem úgy mint orvos hanem mint ember milyenek lehetnek személyiségileg?
2021. máj. 29. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tbs pszichologusok tobbnyire palyakezdok. Lelkesek, kedvesek, figyelnek rad, de ha komoly problemad van rutin hijjan nem tudjak megoldani. Nem tapasztalatra epitenek, hanem arra amit az egyetememn bemagiltattak veluk.
2021. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnánk, hogy milyenek emberileg? A terápián nem ismered meg a pszichológus személyiségét... Vannak jók és vannak rosszak, ahogy minden más szakmában. A TB-s pszichológusok kapcsán 1#-nek igaza van.
2021. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Nyíróben feküdve azt tapasztaltam, hogy kb a nővérpulton is felköthetném magam akkor se vennék észre. Ápolók szobájukba bezárkózva neteznek meg zabálnak egész nap a betegekre meg szarnak. Ha kérdésed van vagy az orvosoddal akarsz beszélni már a problémás beteg vagy. Én akkor viszonylag jobb beosztásban dolgoztam, az ápolók azon panaszkodtak minek vesznek fel ide vezetőket, csak a baj van velük. Utána is baj volt mert rákérdeztem hogy "Ki vagy te, hogy eldöntsd? Fizetem a tb-t szóval jogom van az ellátásra és a normális hangnemhez. Egyébként meg nem mindha agyon dolgoznád magad" Erre megkaptam, hogy anyám nem tanított meg viselkedni. Pofánbasz.om határán voltam.


Le lehet pontozni. Az orvosokkal még olyan nagy gond nincs is. Ápolóból ott elküldeném a fenébe mindet. Azèrt választ nyílt pszichiátriai osztályt mert ott lószart nem kell csinálni

2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!