Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy gondoltok a pszichopatákra...

Úgy gondoltok a pszichopatákra, mintha nem is emberek lennének?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel, csak kicsit másabbak
Tényleg, mintha valami robotok lennének
Félek tőlük. Van benne valami.
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Csak tartózkodom tőlük . Ha volt már dolgod eggyel, felismered . Oké én nem vagyok szakember ,nem tudom elkülöníteni ,hogy szocio vagy pszichopata valaki ,de akinek van egy kis emberismerete az felismeri. Ők is emberek,de tönkretesznek.
2021. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Sok mindentől függ. Nem szeretek kapásból ítélkezni és attól még mert pszichopata nem biztos, hogy rosszat akar. Vannak olyan pszichopaták is, akik például terápiára járnak és minden erejükkel azon vannak, hogy ne használjanak ki és bántsanak direkt embereket. Ez egy olyan helyzet, aminek a kialakulásáról nem tehetnek és utána ugyanúgy van döntésük, hogy milyen emberek lesznek. Ugyanúgy lehetnek "jó" emberek is, ahogy a neurotipikus emberek is tudnak "rosszak" lenni.
2021. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ők emberek, csak betegek úgy hogy nincs betegség tudatuk és az elmebetegségük nem tudni mit hoz ki belőlük, így én is tartok tőlük.
2021. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!