Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi dob fel, ha rossz...

Titeket mi dob fel, ha rossz kedvetek van?

Figyelt kérdés

Gondolok például sportra, zenére, filmre, vagy akármire...


Velem az a baj, hogy semmi nem tud jókedvre deríteni, akármit csinálok. Sokszor teljesen megbolondulok, és sírógörcseim vannak. Ilyenkor az alkohol a legbiztosabb megoldás, amitől jobb kedvem lesz, de nyilván nem akarom, hogy ez így is maradjon. Ha éppen nincs pia, akkor kényszeresen maszturbálok, szinte teljesen lenullázom magam, a végén már fel sem tudok izgulni - ez sem állapot. Ott van még a szerencsejáték, ami a másik legrosszabb megoldás, mert nem éri meg.


Depresszióra írtak fel pár éve rivotrilt, frontint, és akármilyen hihetetlen is, nem szerettem, egyrészt mert nem volt semmilyen jótékony hatása, másrészt, mert álmos voltam tőle.

Akármennyit mozgok, olvasok, semmi értelme.


Mi lenne a megoldás?


2021. máj. 31. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Fordulj pszichológushoz.
2021. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha barátokkal találkozok az engem mindig felvidít, meg ha előtte nem is volt kedvem elmenni. Nincsenek barátaid?
2021. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A két gyógyszer nem antidepresszáns, rosszul gyógyszereztek, ha tényleg depressziós vagy. És ha tényleg depressziós vagy, akkor nem fog semmilyen felvidító módszer segíteni, annál azért komolyabb ez a betegség. Ha meg nem vagy gyógyszerszedési szinten depressziós, akkor mégiscsak valami hobbi kell, ha nem az említett kettő, akkor bármi más, amit szeretsz, kell, hogy legyen ilyen, és társaság. És lehetséges hogy bizonyos kapcsolataidat meg kell szüntetni. Ne indulj el az alkohol felé, mert egyre mélyebbre süllyedsz és nincs visszaút.
2021. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem érzem magamat jól az emberekkel. Hobbim van, élvezem, de egyszerűen rám jön a sírás. Nem unalmamban, hanem mert hirtelen rosszul érzem magamat. Na és ezt “kell” gyorsan megszüntetni, és a fent említett cselekvésektől nyugszom meg.


Mikor járnom kellett pszichológushoz sem tudtam mit kezdeni a problémával, mert a sportot ajánlotta, ami nyilván nem használt.

2021. máj. 31. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy másik, jól képzett pszichológushoz. Lehetséges, hogy depresszió. Normál esetben nem kezd el az ember ok nélkül sírni. Ne igyál, mert az egész életedet elszúrod! Az semmire nem megoldás, hanem beránt a mélybe, mindenedet tönkreteszi! Nem iszik valaki a családodban?
2021. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Senki sem iszik.
2021. máj. 31. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:

A kutyám, mindig örül nekem, mindig szeret, de mindig felelősség is, nem való mindenkinek, minden élethelyzetben.

Az embereket én sem bírom, nincsenek is nagyon barátaim, maximum haverok

A pszichiáter ajánlotta nekem hogy fogadjak örökbe kutyát, tudta hogy egész életemben akartam, de így bele is mertem vágni.

2021. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7# Van kutyám. Egész nap vele vagyok. Imádom.
2021. jún. 2. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!