Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, ami alatt improduktív voltál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy valamilyen okkal vagy akár anélkül napokra, hetekre vagy akár hónapokra kivontad magad a forgalomból. Mi volt a kiváltó ok és miben nyilvánult meg a dolog?


Max. pár napos kihagyásokkal egész eddigi életemben tepertem, mint az őrült, mindig bőven akadt dolgom. Nemrég azonban vettem ki pár hét pihenőt. Igazából majdnem egy hónapja. Nagyon furán érzem magam és gyötör a lelkiismeretem. Pedig az okaim megvoltak rá, mert véget ért egy hosszabb kapcsolatom és ezzel egyidejűleg eltemettem az egyik rokonomat is.

Igazából nem csináltam semmi hasznosat ezalatt. Sok időt töltöttem itt a gyakorin, barátokkal vagy csak szimplán alvással. Nem volt türelmem semmihez. Most viszont úgy érzem, hogy kidobtam pár hetet az életemből és később jól jött volna, amit most megcsinálok.


Volt már más is így ezzel? Mit lehet csinálni az önostorozással?



2021. jún. 2. 23:51
 1/5 Psylocyber ***** válasza:
hogy én mennyi ideje vagyok "improduktív" azt inkább nem is említem, viszont úgy érzem, hogy idővel egyre könnyebb :) ne add fel!
2021. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 év. Kiégés.
2021. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, ez egy anonim oldal, szóval nyugodtan leírhatod. Nem azért vagyunk itt, hogy ítélkezzünk a másik felett, hanem hogy információt osszunk meg egymással.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. jún. 3. 12:43
 4/5 Psylocyber ***** válasza:
100%
oké, kb 10 éve kezdtem el kivonni magam az életből :) rájöttem, hogy talán túl sokat akartam, mert most úgy érzem, hogy nagyon, nagyon le kell ahhoz szűkítenem az életemet, hogy érzelmileg fel tudjam dolgozni. Oké ez nem feltétlenül azonos az improduktívval, inkább csak magamhoz képes az. Más szóval én csak nagyon kevés dolgot tudok egyszerre csinálni, kb mint egy nyugdíjas, mindent meg kell terveznem előre és egy napra 2 dolognál többet nem érdemes kitalálnom.
2021. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Az embereknek szerintem alapból sem egyforma az energiaszintjük, szóval sok múlik ezen is.

Nekem azért fura ez a passzív állapot, mert alapvetően nagyon energikus vagyok és nagyon sok mindent csinálok egy nap. Kb. csak akkor érzem jól magam, ha estére teljesen kifárasztom magam. Illetve szeretek haladni a munkámban és a céljaimmal is. De persze nem vagyunk egyformák.

2021. jún. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!