Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, ami során nem vettetek magatokhoz táplálékot, utána mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a böjtre, vagy radikálisabb fogyókúrára, esetleg betegségből kifolyólag. Inni természetesen vélhetően ittatok, mert a test hamar kiszárad.

2021. ápr. 26. 14:22
1 2 3
 1/27 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
56%
Írd be youtubra. Rengeteg vélemény van.
2021. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem ettem egyszer délutánig xD Éhes voltam, és olyan mintha a testem valaki szívná le, még az ínyem is fájt. Aztán bekajáltam és lefeküdtem a bánatban aludni.
2021. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
2 nap COVID miatt. A gyomrom iszonyúan kezdett fájni és ki is hánytam a semmit. Utána jobb volt.
2021. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Kb. 18 órán át nem ettem semmit, csak vizet ittam. Semmi bajom nem lett tőle, leszámítva azt, hogy egy idegbeteg állattá változtam a végére. XD

Utána meg annyi kaját bezabáltam egyszerre, hogy alig kaptam levegőt és akkora hasam lett, mintha terhes lennék. 😂

2021. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hasnyálmirigy gyulladással voltam kórházban. Úgy emlékszem 3 napig még vizet sem ihattam, csak infúziókat kaptam. Utána már kortyolgathattam vizet, aztán a negyedik naptól ehettem kekszet, később üres főtt krumplit és rizst. Szinte ehetetlen volt.
2021. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
#5 jobban vagy már? 🥺❤️
2021. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem mostanában volt, kb. 2 éve. Köszi, jól vagyok.
2021. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Mikor ételmérgezést kaptam, 3napig semmi, csak az infúzió xd de utána 1hétig is csak csipegetés, de inni legalább már tudtam és nem hánytam félpercenként.
2021. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#8 és ebbe mi a vicces?
2021. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

8 nap. Eleinte csak éhes voltam, aztán már nagyon fájt, égett a gyomrom, sokat fájt a fejem, hányingerem volt, szinte folyamatosan. Az utolsó nap elájultam az utcán suliból hazamenet. Már besötétedett mire magamhoz tértem. Nem jött oda senki. Felálltam, hazamentem és újra elkezdtem enni.

Ez akkoriban történt amikor mindenkitől azt kellett hallgatnom, hogy csak nagyon keveset szabad ennem és akkor lefogyok és nem leszek elhízva.

Az a vicc az egészben, hogy ugyanannyi volt a súlyom mint 1 héttel korábban.

2021. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!