Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fizetnetek a pszichologusnak...

Fizetnetek a pszichologusnak ugyanugy hetente x osszeget, ha egy honapra nyaralni mentek, csak mert "ez a szokas"? Tenyleg?

Figyelt kérdés
Ertem, hogy az neki jovedelemkieses, de o azt mondja, a folytonossag miatt, az en erdekemben van ra szukseg. Masfel eve jarok hozza, mar sokkal jobban vagyok, es sok mindenben segitett. De ennek valoban igy kell lenni?
2021. jún. 4. 11:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nincs ilyen baromsag.


Hagyd ott a fenebe, tudom nehez, de ez szin tiszta lehuzas.


Tobb pszichologusnal jartam, egyiknel sem vetodott fel ez a problema.


Sot, a legtobb mindig megkerdezi mikor akarok legkozelebb jonni.

2021. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, nehogy fizess neki! Teljesen egyetértek az 1-sel.
2021. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen folytonosság? Odamegy hozzád a nyaralás alatt, és a Balcsi partján elvégzi a heti terápiát??

Ez nettó baromság, na, meg nettó lehúzás. Esetleg akkor lenne ennek alapja, ha nem alkalmanként, hanem folyamatos szolgáltatásként fizetsz elő a szolgálataira, de akkor abban az is benne lenne, hogy akármikor felkeresheted (ugyanazért a havidíjért), nem csak kéthetente egyszer. De ilyen szerződést nem szoktak a pszichológusok kötni.

Egyébként meg ez olyan, mintha elutaznék egy hétre, de a helyi vegyesbolt továbbra is beszedné tőlem a napi kenyér meg párizsi árát "az én érdekemben", akkor is, ha azt nem viszem el.

Ha pedig pszichológia: tessék kiállni magadért! Egy önálló ember vagy, és nem neki a csatlósa. A sarkadra állsz, és azt mondod, hogy te azért a pénzért nem kapsz semmit, így nem is fogod kifizetni.

2021. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság, nehogy fizess neki! A "te érdekedben", megáll az eszem... Te az általa nyújtott szolgáltatásért fizetsz abban az 50-60 percben. Ha nincs szolgáltatás, akkor nincs fizetés, ilyen egyszerű.

Én a kijelentést követően automatikusan pszichológust váltanék.

2021. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal váltanék, ritka pofátlan lehúzás, akár még zsarolásnak is lehetne nevezni a dolgot erkölcsi értelemben.
2021. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem valamit félreérthettél...
2021. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Pfff most majdnem kiköptem a kávém 😂 ez a nap vicce vagy ezt ki találta ki? Ha a pszichològusod, akkor érdekes felülvizsgálni a kapcsolatot vele, mert ennek atbaszás szaga van...és ha ebben lehúz, akkor lehet azért tart még maga mellett, hogy fizess neki..
2021. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
??? Most akkor komolyan? Sosem gondoltam, hogy le akarna huzni. Es egy korabbi mas altal tartott csoportterapian is ez volt a szokas, annak is fizetnie kellett az alkalmat, aki nem ment, hiaba szolt elotte...
2021. jún. 4. 11:56
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo.


Ez a ket kulonboz szemely ismerte egymast? Akar tavolrol is?


Ha igen akkor egyertelmu a dolog.


Ha nem, akkor vagy irgalmatlan szerencsetlen vagy vagy pedig kamuzol vagy tenyleg felreertettel valamit.


Megint leirom, ez egy hulyeseg. Ilyen nincs. Ez. Le. Hu. Zas.

2021. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy szolgáltatásért fizetsz, ha nem veszed igénybe egy hétig, miért is fizetnél?

Ez egy csaló!

Amúgy, miért jàrsz még hozzá, ha jól vagy? Szépen megvezeti a klienseit. Itt az ideje megtanulni Nemet mondani!

2021. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!