Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a munka...

Lehetséges, hogy a munka miatt az agyam átszokott a gyors és hatékony gondolkodásmódra mindennel?

Figyelt kérdés

21 évesen kimentem gyorspostázni külföldre, ahol pörgős volt a meló, sok figyelést igényel de szerettem.

Azon kapom magam 24 évesen, mintha bármi elvégzendőt, cselekvést mindig a lehető, eszem szerinti legnagyobb teljesítménnyel csinálom, hogy időt spóroljak.

De néha már zavar, akkor is kapkodom ha nem sietek, nyugisan beleférnék az időbe. És néha fel is veszek a kapkodásba ha valamit meglátok kihagytam vagy 2x kell járjak.


2021. jún. 7. 18:26
 1/3 anonim válasza:
25%
Leírod a címbe a kérdést, aztán a leírásban megválaszolod. Sok értelme volt ezt kiírnod, tényleg. 🤦‍♀️
2021. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom ezzel állhat e összefüggésben, hogy lehetséges e.
2021. jún. 7. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudatos odafigyeléssel tudsz ezen változtatni, ha zavar. Újra meg tudod tanulni a lassabb, de nagyobb figyelemmel történő munkavégzést. Ideális esetben a helyzet szerint fogsz tudni gyorsan vagy jobban odafigyelve csinálni valamit.


Ami nagyon fontos, hogy ha esetleg az állandó pörgés miatt most már pihenni se vagy igazán képes, nem kapcsol le az agyad, akkor tényleg próbálj változtatni. Fontos, hogy tudj lazítani is, az állandósult stressz nem tesz jót.

2021. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!