Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátert akarok váltani;...

Pszichiátert akarok váltani; baj ha csak úgy leteszem a gyógyszert?

Figyelt kérdés

A pszichiáterem szinte le sem tojik engem és nem vesz komolyan.

10 éve tartó nagyon erős szorongásos betegségem van, régen utcára sem tudtam kimenni. Eddig kb. 4x beszéltem a dokival január óta, és többször is megjegyezte, hogy nem is látszik rajtam, hogy szorongok. (Amúgy egy jóképű, elég arrogáns dokinak tűnik).

A lényeg, hogy január óta szedek egy antidepresszánst, de semmi változást nem érzek. Aztán alvászavarra kaptam Mirzatent, de azóta meg rosszabbul vagyok, ezért jeleztem a doktornak, hogy semmi nem javul, és azt mondta hogy majd következő vizit során beszélünk.

Olvasgattam az itteni kérdéseket és látom, hogy a mirzaten másnak is gondot okoz, nem csak nekem.

Mivel még csak rövid ideje szedem, és csak este egy felet, nagy baj lenne, ha csak úgy letenném?

Új dokit akarok keresni, de addig nagy baj lenne ha letenném szerintetek?

2 hete szedem tehát nem régóta.

De nem akarom, hogy még erősebbek legyenek a negatív hatások (hízás, szorongás, és kibírhatatlanul viselkedem a családommal, folyton ideges vagyok).


2021. jún. 8. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Leteheted a gyógyszert, semmi bajod nem lesz. Válts orvost ha nem jó.
2021. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tedd le, úgyis keveset szedtél. A Mirzaten rossz gyógyszer. Esetleg annak jó, aki kórosan sovány, legyengült.
2021. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!