Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan osszam be az időmet és...

Hogyan osszam be az időmet és találjak megoldást a nehézségekre?

Figyelt kérdés
Online oktatásban vagyok, párom szüleinél lakunk. Edzés, tanulás és házvezetés mellett semmire nincs időm, sokszor ezekkel is elcsúszom. Szeretnénk elköltözni, de ez jelenleg nem választható opció. Úgy érzem hirtelen túl sok teher jött a vállamra, emiatt folyamatosan feszült vagyok, nem alszom, és fogytam rengeteget. Az utóbbi időben rengeteget sírtam. A barátaim egyébként egy pozitív, sugárzó nőnek látnak, én most mégis úgy érzem, hogy a béka feneke alatt vagyok. A vírus ideje alatt az eddig hibátlan arcbőröm is olyanná vált, hogy szégyellem. Tanácstalan vagyok, úgy érzem összeomlik a rendszer. Időnként összekapom magam, de mindig történik valami, ami miatt visszaesek. Mit kellene tennem annak érdekében, hogy újra egyensúlyba hozzam az életemet? Én is jobban szeretem ha mosolygok. Nyugalomra vágyom, és egy kis pihenésre, de ez most egyáltalán nem fog bekövetkezni.

2021. jún. 9. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hasonlót éltem meg, pluszban a régi mentális problémáimra még rájöttek ezek is, kimerültem. Én pszichológus segítségét kértem, szerintem neked is segítene egy jó szakember, fontos hogy tudd, és tisztázd magadban, hogy nem vagy egyedül ezekkel a problémákkal, egy felmérés alapján az emberek kb 40%-a küzd ezzel, főképp a vírushelyzetből fakadóan
2021. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!