Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert stresszelek mindenen?

Miert stresszelek mindenen?

Figyelt kérdés
Legkisebb dolgokon is pl hogy bekell jarnom a kocsimmal az udvarba mert kint parkoltam le korabban. Pedig elotte mar 100x bejartam problema nelkul es megis mindegyik alkalomnal izgulok. Meg kb barmilyen elethelyzetben kepes elfogni ez az erzes, gyomorideg stb es ilyenkor huzom halasztom a dolgot, mert teljesen eluralkodik a felelem erzes meg mindig a legrosszabb forgatokonyv jatszodik le ujra es ujra a fejemben stb. Mit lehet ezzel tenni?
2021. jún. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eszedbe jut, hogy be kell parkolni, azonnal csináld meg! Amúgy meg önbizalom, bizok magamban a korábbi tapasztalataimban 100x beálltál gond nélkül..akkor 101x is sikerül.
2021. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szorongsz. Volt rossz érzésed ezzel kapcsolatban?

Történt valami nehézség az életedben?

2021. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Állj hozzá pozitívan. Én féltem vezetni Budapesten, de úgy mentem neki, hogy megcsinálom, menni fog. És nem történt semmi baj.
2021. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!