Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért stresszelek mindenen?

Miért stresszelek mindenen?

Figyelt kérdés

Szerető családom, imádni való barátom van. Tető a fejem felett, munkahelyem, amit szeretek is, aránylag lehetne jobb is a fizetés, de van pénzem, szóval nem ez a gond. Párom családja is szeret. Szóval úgymond "mindenem" megvan!

DE még is állandóan gyomor idegem van, rágom a számat stb.Feszült vagyok... és már gyomorbántalmaim is vannak, gondolom az idegesség miatt!

Mit tehetnék hogy "lenyugodjak"? kérlek segítsetek, mert ez így nem lesz jó...


2012. febr. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne edd magad ezen egész nap. Lélegezz be mélyen, képzeld el,hogy minden probléma ott van abban a lélegzetvételben majd fújd ki és minden megszűnik.

Ha egész nap stresszelsz nyilván valami nincs rendben.

2012. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy minden jónak tűnik, de valójában mégsem. Valami kiváltja belőled a stresszt, de csak te tudhatod, hogy mi. Végezz relaxációs gyakorlatokat, szedjél vitaminokat, ezek segíthetnek.
2012. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

valami tényleg van. nagyon régóta járok nődokihoz, mert nem a legjobb mikor együtt vagyunk a párommal. de ez nem újdonság, vizsgáltatom magam, a párom is szóval teszünk ellene, meg ezen régen nem stresszeltem ennyit, most valami más van. csak nem tudom mi.

szivesen fogadok tanácsokat is, hogy mit tehetnék az idegesség ellen

2012. febr. 3. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerűnek tűnik, de nekem tényleg használt: ébredés után azonnal, amint felülsz az ágyban, onnan kezdve, ahol a hajad nő, végig egyenes vonalban a tarkódig, két kézzel kopogtasd végig a fejed a tartkódig, 20-szor. Valami keleti gyakorlat, ami állítólag leviszi a gőzt, és tényleg, bár nagyon rendszeresen kell csinálni. De szerintem már pár nap után érezhető, nekem néha azonnal segített pedig néha tisztára idegbetegen keltem, és mondtam, hogy a fene se fogja ezt baromságot is megcsinálni, aztán rávettem magam, és utána szinte nem is értettem, mi bajom volt.
2012. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mármint 20-szor kopogtasd végig, ne 20at kopogtass. Apránként kell végigmenni, közepes erővel(ne fájjon)
2012. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy magnézium kúrát. Én ugyanígy voltam tavasszal. Nem értettem mi a baj, mindenen kiakadtam, sírtam. Szedtem Magnéziumot és jobban lettem hamarosan.
2012. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!