Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek nagyon stresszes? Mindenen stresszelem magam.

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, és rettegek tőle. Minden dolgozat előtt, sőt, szinte már előző nap "egyben van a gyomrom", dolgozatíráskor meg leblokkolok. A feleletről meg ne is beszéljek. Nincs önbizalmam se mondjuk, de lehetne, mert az osztályba mondhatni, hogy én vagyok a legjobb. A mamám is ilyen volt, lehet, hogy tőle örököltem? :S
2009. okt. 2. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
jah részben örökletes. A másik fele meg az önbizalomhiány. készülj fel mindig rendesen a dolgozatokra és akkor nem lesz gáz.. érettségi meg úgyis egy vicc kb.
2009. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
magne b6, nekem sokat segít
2009. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt örökölhetted, másrészt ezt láttad otthon. Biztos óriásiak az elvárások is, csillagos ötös alatt haza se gyere..... stb. Nézd, nem rossz a legjobbnak lenni. Csak arra ügyelj, hogy ne dilizzél be teljesen. Igaz ami igaz, ha valaki vinni akarja valamire, manapság nagy a verseny. Érettségiig bírd ki, aztán majd meglátod.
2009. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itthon nem várják el, hogy 5-öst hozzak haza, persze örülnek neki, meg mindig "leszidnak" viccesen ha mondjuk 3-ast kapok, hogy nah, menjek, mert megpofoznak. :D Persze mikor kaptam 1-est vagy 2-est (humán tárgyakról beszélek, mert a reálból béna vagyok, tudják :D), akkor kicsit rám szóltak, hogy miért nem tanultam...

Igazából én akarok megfelelni mindenkinek, legjobb akarok lenni, és nem tudom feldolgozni, ha valaki jobb nálam egy olyan tárgyból, amit szeretek nagyon... Nem tudom értitek-e!?

2009. okt. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!