Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy elmúljon a...

Mit csináljak hogy elmúljon a hányingerem és az étvágytalanságom?

Figyelt kérdés
KB egy hónapja minden nap hányingerem van általában nem folyamatosan hanem hányingerem lesz elmúlik és megint elő jön később. Nagyon stresszes vagyok mostanába mert most voltam nyolcadikos és elég nehéz év volt. Alig bírok enni mert hányingerem van(emiatt már elég sokat fogytam pedig nem akartam). Hogyan küzdjem le ezt a hányingert?(reggelente hányni is szoktam)

2021. jún. 12. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem ártana egy kivizsgálás. Szerintem ez nem normális dolog, én pár havonta erős szorongással és pánikrohamokkal küzdök, mégsem szokott lenni hányingerem, hányni meg főleg nem szoktam. Lehet rajtad így jön ki a stressz, de azért nem ártana erről orvossal is konzultálni.
2021. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Reflux diétát nézz, hátha attól javul. Háziorvossal beszélj!
2021. jún. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!