Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusok! Ti hogy...

Pszichológusok! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy pár hónapja pszichológushoz járni. De egyre jobban zavar, hogy a pszichológusom nagyon sokat beszél, néha még a családjáról is, ami engem nem igazán érdekel, mert nem ezért mentem oda. Sokszor van, hogy annyira magyaráz, hogy ha eszembe jut valami azzal kapcsolatban, és szeretném elmondani, akkor nem tudom, még közbevágni se tudok, mert nem érdekli, csak mondja tovább. Szóval összességében többet beszél, mint én, ez nagyon zavaró, mert nem tudom kibontani a problémámat, mert lejár az idő.

Ti pszichológusként egy alkalom alatt kb. mennyit időt hagyjátok beszélni a pácienseteket, és mennyit beszéltek ti?



2021. jún. 14. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 70-30 arányban kéne beszélnie a páciensnek és a pszichológusnak, természetesen a páciens javára, lévén a páciens problémájának feltárásán kéne lennie a hangsúlynak.
2021. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki vissza, hogy ugy erzed ,nem hallgat meg es nem rolad szol.
2021. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenben reszem, nala volt a legdragabb az oradij :D

valts!

2021. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. :D Ilyen nincs...
2021. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk engem hagy beszelni. Tematol fuggoen 80-20 aranyban, de szerintem volt mar 50-50 is. Akkor is rolam, az erintett temarol volt szo, es az elmeleti hatteret magyarazta, mert erdekelt.

Olyannyira tartja azt, hogy ez az en idom, hogy amikor az oltasrol beszeltem neki, meg csak azt sem mondta, hogy o be van-o oltva :)

2021. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom jo szakembernek ez alapjan. Nalam az a fontos hogy jo befektetesnek erezze a kliens hogy jar, es rola legyen szo..
2021. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!