Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan akinek nem használna...

Van olyan akinek nem használnak az antidepresszánsok ??? Ismertek olyat???

Figyelt kérdés

Lányom 2 éve depressziós

Hiába próbálták ki rajta vagy 6 felé antidepresszánst nem hat rá.

Állandóan rossz kedvem van és rosszul érzi magát



2021. jún. 20. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is csak pánikbetegségre segített, depresszióra nem. Ami nekem bejött, az a napi 10 perc intenzív testmozgás (felülések, guggolások stb.; ha elsőre nem megy 10 perc, kezdje öttel), és a magnézium + D vitamin.
2021. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajtam az összeset kipróbálták, de csak a mellékhatásokat éreztem,mind a kukában végezte. Ha csak nem 6-7 éves a lányod, akkor pici kávé, pici bor segíthet. Továbbá ki kéne deríteni, h mitől depis, és az okot megszüntetni, kezelni, feldolgozni. 1-1 éjszaka alvásmegvonás átmenetileg segíthet, rendszeres sport, hobbik, kellemes filmek, könyvek zenék tartósabban. És tűzzön ki olyan célt, ami elérhető, de tenni kell érte, és értelmet ad a napjainak.
2021. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, h fel, h mi egyszer meghalunk és ugye mi nem vagyunk már fiatalok és emiatt depressziós, mert nelkulunk nem szeretne élni

Sajnos volt olyan is, hogy öngyilkossagi kísérletet csinált végül sikerült megmenteni kimosták a gyomrom

Nem akar enni se inni magától

Állandóan bűntudata van

2021. jún. 20. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyomrat akartam irni
2021. jún. 20. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Keressetek fel egy jó pszichológust minél hamarabb. Kávét és bort meg eszetekbe ne jusson egy intenzíven szorongó embernek adni, nem is tudom, hogy lehet ilyen ostoba tanácsot adni...

Itt a terápia fog segíteni, nem a kemikáliák. Nálam sem túl hatékonyak az antidepresszánsok, 4 éve szedem őket.

2021. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van. Kávé egy szorongó embernek olyan, mintha lőpor mellett rágyújtanal
2021. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!