Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy miután...

Mitől lehet, hogy miután felébredek még látok dolgokat amik nincsenek is ott?

Figyelt kérdés
Ritkán de előfordul, hogy felébredek az álmomból és még látok dolgokat amik gondolon álmomban voltak. Volt hkgy pókokat láttam a falon, vagy hogy valaki bejött.( egyszer konkrézan jason statamet) és ilyenkor páromat mindig megijesztem(nemcsoda) mert így mondani szoktam pl hogy ott másznak, vagy hogy ki áll az ajtóba És ilyenkor énis nagyon megijedek mert nekem mèg valóságnak tűnik. Aztán párperc alatt rájövök, hogy nem valóság ugymond felébredek teljesen. De azert attól h ritka tök zavaró és mivan ha egyszer bántom páromat mert másnak látom hirtelen amíg felébredek

2021. jún. 21. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Látomások.
2021. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félálomban vagy. Nekem ezek a hallucinációk stresszes időszakban gyakrabban fordultak elő, bogarakat láttam a párnámon. Úgy tudom, hogy az elalvás pillanatában ez normálisnak számít, nekem mindig akkor volt, bár csak max 3x tapasztaltam ilyet.
2021. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van erre egy kifejezés is, lucid dreaming.
2021. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem azt mondták ez a "lidércnyomás" jelenség...
2021. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!