Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Nagy lehet...

Mi történik velem? Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Valamiért az utcán, a villamoson mindig minden ember engem néz. Aztán megállok egy bolt kirakata előtt, megnézem magam és semmi fura nincs rajtam, tiszta szürkének, átlagosnak látom magam. Amikor a szobámban vagyok egyedül akkor is gyakran úgy érzem, hogy az emberek hazáig követtek. Nem merek kinézni az ablakon, mert félek hogy ott lesz az a sok ember. A telefonomat is tudom jól, hogy rendszeresen lehallgatják. Néha már azon gondolkodom véget vetek mindennek, de azzal csak nekik segítenék, hisz ez a céljuk. Gyakran fontolgatom a külföldre költözést. Segítség!
2021. jún. 23. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Menj el egy pszihologushoz,segiteni fog.
2021. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, te idióta! Egy vélhetően üldözési mániásnak pont az ilyen "poénokra" van szüksége.

Paranoid skizofréniának tűnik, persze egyértelműen csak pszichiáter tudná ezt megmondani. Menj el egy pszichiáterhez, mielőtt ez súlyosbodik!

2021. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De a 3mas ugye nem mondta komolyan? Mert így gyakorin keresztül nem lehet felismerni vagy igen? Remélem csak vicc én már nagyon ki vagyok bukva
2021. jún. 23. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
5 Nyilván csak vicc volt
2021. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Le kellett mennem a postára és nagyon rossz érzés fogott el. Meleg is van meg minden. Na de a mögöttem lévő ember teljesen olyan volt a sorban mintha meg akarna szűrni egy tűvel, vagy megmergezni.
2021. jún. 23. 09:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátert még nem kerestél? Nem rosszból írom, hidd el, segíteni fog.
2021. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Telefonáltam a haziorvosommal és elvileg beutaló nélkül lehet sztkba menni. De eléggé félek tőle, mert idegen nem tudom mennyire lehet benne megbízni. Remélem a kórházba nem küld el
2021. jún. 23. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 Attól még, hogy idegen, neki ez a szakmája, erre esküdött fel, segíteni fog.
2021. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem és köszönöm mindenkinek
2021. jún. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!