Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatok miatt...

Kényszergondolatok miatt perverz gondolatok az az olyan gondolatok amik eddig eszembe sem jutottak lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mik azok?
2021. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ténylegesen kényszerbetegsegben szenvedek nem megyek vissza pszichológushoz se pszchiaterhez mondjuk olyan hogy a párommal meg egy emberrel hármasban vagyunk fiú vagyok.. De sosem szeretnék ilyen ez tőlem távol áll elsem tudnám képzelni a párom mással rendesen rosszul vagyok bele gondolok nem is szeretném sosem de ez a valami csak jár a fejemben.
2021. jún. 25. 09:32
 4/4 anonim válasza:
Ismerős, de ne aggódj, normális. Én is szoktam olyanra gondolni amit semmiképp nem tennék meg, ennek ellenére többször is eszembe jut, akaratom ellenére. :/
2021. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!