Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gond, ha két napig nem szedek...

Gond, ha két napig nem szedek antidepresszánst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elutaztam és sajnos otthon felejtettem a sertadepit, reggelente szedek egy szemet. Sajnos csak két nap múlva fogok hazaérni, gond, ha addig nem szedem?



2021. jún. 25. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvonási tüneteid lehetnek. Nálam ha 1-2 órával később vettem be, mint szoktam, már jöttek a tünetek.
2021. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. Addig nem fog kiurulni.


Az elso meg bekepzelte a mellekhatasokat.;D

2021. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Xanax 0.25 van nálam, max beveszek egy szemet, ha nehezebb lenne gondolom. Köszönöm a hozzászólásokat!
2021. jún. 25. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, beképzeltem, legyen igazad...
2021. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En pl lsd elott ket napig nem szedtem be a gyogyszerem. Pszichiater mondta h elotte alljak le vele 1nappal, meg hogy nem lesz semmi bajom ha nem veszem be.


Mondjuk en alapbol ugy alltam le a gyogyszerrol, hogy egyik nap szedtem aztan mar nem. 1het utan jott a mellekhatas amig kezdett urulni a hatoanyag.


Bizonyos hatoanyagok akar 90napig is kimutathatok.

2021. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Röviden tömören, semmi probléma nem volt. Sőt, semmi de semmi különöset vagy szokatlant nem éreztem.
2021. jún. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!