Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha antidepresszánst szedek és...

Ha antidepresszánst szedek és beveszek nagyon ritkán egy 0.25mgos xanaxot lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. szokták mellé - alapból is - felírni.
2021. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem fog egymásban ütközni ugye?
2021. ápr. 22. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően nem. A xanaxhoz viszont könnyű hozzaszokni és most lehet, hogy csak 0,25-öt szedsz, de egy hónap múlva már 0,5 fog kelleni(napi használat mellett).

A hatékonyságot lehet növelni valeriana tartalmú étrendkiegészítővel. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy tuladagolod és a toxin kötsz ki, hanem elég a kisebb is hosszú távon. Ha alkalmanként eszed, akkor még annyira se alakul ki függőség.


Az antidepinek is azért vannak mellekhatasai, de ez egyéntől függ.


Nekem annyi tapasztalatom van, hogy 2017-ben kezdtem ezeket szedni és tavaly jöttem le az antidepirol(ezt azért megelozte az, hogy hónapokon keresztül lett csökkentve az adag) Igazából azért nem akartam szedni már, mert nem igazi depressziós voltam, hanem szr volt a környezet. Ezen meg csak a környezet változás segít.

Azóta se volt semmi.

Talán a személyiségem változott. Nem tudom, hogy a környezeti hatások vagy a gyógyszer az oka, de az is lehet, hogy mind a kettő szerepet játszik.

2021. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Sot, egyutt lehet. Xanax alkalmankent jo, szorongas ellen egesz keves, mikor mar tetozni hagyta az ember a panikot, tobb.
2021. ápr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában nem szokott belőle gond lenni, én is egyszerre szedtem mindkettőt.

Biztonság kedvéért beszéld át dokiddal is.

2021. ápr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ember.


En kozepes - magas dozisban szedek egy bizonyos antidepresszanst.


3mg xanaxnal (egyszerre), zero toleranciaval meg sem alltam.


Sajnos meg itt vagyok.

2021. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!