Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok jó pszichológust/p...

Ajánlanátok jó pszichológust/pszichiátert Budapesten?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok. Mindig is jellemző volt rám a hangulatingadozás, elveszettség érzés stb. De az elmúlt kb. 1 évben teljesen elvesztettem a kontrollt. Azt se tudom már ki vagyok, folyamatosan bántok mindenkit magam körül, ellökök magamtól embereket, csak ülök lebénulva, folyamatosan késztetést érzek arra, hogy kárt tegyek magamban vagy másokban, csak aludni akarok vagy inni, semmi más nap kapcsol ki. Olyan, mintha nem is léteznék, csak telnek a napok és várom, hogy vége legyen. Nem tudom mi történt velem, mindenki mondja, hogy rám se ismer. Korábban kedves voltam, folyamatosan zajlott az élet körülöttem, társaságban voltam, de most teljesen magamba fordultam, csak dühöt és haragot érzek és rettegést. Biztos benne van a covid miatti bezártság, de akkor se értem hogy süllyedtem le idáig.

2021. jún. 30. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Telefonálj a területi illetékes pszichiátriára, vagy ha ennyire nem súlyos a helyzet, vagy keresd fel a területi illetékes gondozót (vagy a háziorvosodat), és kérdezd meg, kit tudnak ajálnani. Kereshetsz a neten is orvost, első körben talán egy pszichológust lenne érdemes, akinek mondd el ezeket őszintén, ha komoly a helyzet, akkor ő fog tovább küldeni egy pszichiáterhez.

Amíg el nem jutsz egy orvoshoz (sajnos azzal számolni kell, hogy egy-két helyen nagy a várólista), addig is sportolj valamit, rajzolj, fess, hallgass megnyugtató zenéket.


Minden rendben lesz! :)

2021. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, keresd fel a háziorvosodat!
2021. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!