Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ido alatt tudom elhagyn...

Mennyi ido alatt tudom elhagyni a rivotrilt?? A ti velemenyeitekre es tapasztalataitokra vagyok kivancsi mer 2 pszichiaterrel is beszeltem es mindegyik mast mondott.

Figyelt kérdés
2 eve szedek rivotrilt abbol fel evig egy nap 3at szedtem masfel evig egy nap egyet este. Az egyik pszichiater szerint 4 honapon keresztul szedjek haromnegyedet aztan 4 honapon keresztul felet es 4 honapon keresztul negyedet es vegul elhagyhatom. A masik pszichiater szerint eleg egy honap is hogy letegyem mer hogy nem szedek nagy mennyiseget. Mi a velemenyetek melyikre hallgassak? Inkabb szemelyes tapasztalatok es velemenyek erdekelnek hogy szerintetek hogyan csokkentsem es mennyi ido alatt hagyhatom el teljesen?? Koszonom

2021. júl. 1. 04:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En 10+ evig szedtem kb 5-6 mg-ot. Raadasul ossze-vissza kevertem xanax-szal, antihisztaminokkal, szedtem altatokat is (Z-szerek). Ennek ellenere egyszer elegem lett es lecsokkentettem eg 0,5-os tabletta felere es bo 3 honap alatt hagytam abba. 3 hetente csokkentettem egy paranyi darabbal. En azt tapasztaltam h nagyon szamit h fejben mennyire eltokelt az ember, milyen akaratero van, mert nekem nagyon sokaig zero volt es aztan valahogy eltokeltem magam es igy emiatt eltem tul ezt a drasztikus csokkentest. En ezt a 3 honapot se akartam vegigcsinalni de ahogy egy orvosom mondta a Rivotril az “buntet” es buntetett is. Ovatosan kell! Arra jottem ra kozben h nincs hova sietni! Tobb eves szedes utan mar mindegy par het vagy honap ide vagy oda, vegig kell csinalni. Drasztikus csokkentesnel siman lehet olyan mint nekem volt pl extrem derealizacio, extrem deperszonalizacio, olyan kimerultseg h szo szerint fizikailag osszerogysz, zero koncentracios kepesseg, nagyon gaz memoria zavarok. Es abba a hibaba se ess h csokkentesnel ha par nap alatt nem erzel semmit akkor oke. Nekem 1 het utan erzodott mindig a csokkentes. Hajra, menni fog!!
2021. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!