Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nyugtalan vagyok...

Róbert dávid kérdése:

Nagyon nyugtalan vagyok szorongós feszült mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van itthon rivotril 2 mg OS kiszerelés a kórházból úgy távoztam hogy este 2.mg mert.elakartak velem hagyatni. De most meg magamra maradtam napkozbe is beszoktam venni rivotrilt attól ugye nem hulyul meg az ember? Reggel délbe is szedek 1 mg meg este 1 mg. Zavart vagyok skizofrénia m van kapok depot az nem mulasztotta el a pszchiotikus tuneteim. Meg szedek kventiax 100 mg reggel seroquel. XR 600mg.semmit se használnak segítsetek :(( 30F

2021. júl. 1. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hívd fel a pszichiátered, vagy ha rosszul vagy akkor hívd ki a mentőt magadra és ők bevisznek a pszichiátriara. Vagy menj be a sürgősségire ők is tudnak segíteni. Vigyázz magadra ,jobbulást.
2021. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!