Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió miért okoz...

A depresszió miért okoz olyat, mintha fájna az ember mellkasa szíve?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Lelki fájdalom.
2021. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem az ember szive faj, csak kisugarzik mashonnan.
2021. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
A szívnél van az érzelmek központja. A lélek szenved ilyenkor.
2021. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan a depresszió az oka? Voltál ezzel orvosnál?
2021. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen

Semmi baj a szivemmel

2021. júl. 2. 22:01
 6/12 anonim válasza:
76%

Ha valóban nincsen szervi problémád, ‘megnyugodhatsz’. Pszichoszomatikus tünetként keress rá Google-ben.

Ha hosszabb távon érzed így, mindenképp keress fel egy szakembert/szólj szüleidnek róla.

Egy pszichológus segítségével sok mindent megtudhatsz önmagadról, a probléma eredetéről, és együttesen megoldást is kereshettek rá. Amennyiben ez nem opció, beszélgess a problémáidról BÁRKIVEL, akiben megbízol, vezess naplót, írd ki a problémáidat, vagy írd le egy papírlapra, és utána tépd szét.

A lényeg, hogy keress egy olyan helyet, (nem feltétlen fizikai értelemben), ahol meg tudod nyugtatni önmagad, és ezt a lelki egyensúlyt próbáld megtartani, bármilyen nehéz is.

Remélem, tudtam segíteni.

2021. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TotoJTD ***** válasza:
62%
Mely depresszioba voltam, iszonyu szurasok jottek a szivemnel, be is fogtak a korhazba ejszakara megfigyelesre, es azt mondtak semmi baja a szivemnek. Amiota sikerult kimaszni belole, megszuntek a szurasok.
2021. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, de nem akarom elmondani, traktalni már a családom vele, gy szer elmondtam nekik mi az ami gyötört,gyogyszert is szedek, állandó sírógörcs kerülget és tudom az okát.

Na most a gyógyszerek az okot nem szuntetik meg csak a testi panaszokat.

De nekem a testi panaszok is ott vannak emellett

2021. júl. 3. 13:53
 9/12 A kérdező kommentje:

De a megszűnes gondolata folyton jelen van.

Nem tudom meddig húzom még îgy meddig bírom, de megváltás lenne a halál ezt érzem már 2 éve lassan.

2021. júl. 3. 13:55
 10/12 anonim ***** válasza:
A szorongás, depresszió, pánikbetegség undorító, mocskos testi tüneteket képes okozni, és ezerarcú betegség. Tesómmal mindketten voltunk pánikosok, fél évig egy csomó szakrendelést végigjártuk, mire rájöttek h pszichés. A szívdobogás, szédülés, nehézlégzés, fulladás, fejfájás, légszomj, mellkasi szúrás,... Brutális ezerarcú betegség. Kezeltesd!!!
2021. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!