Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Arra gyanakszom, hogy Bordelin...

Arra gyanakszom, hogy Bordeline személyiségzavarom van. Hogyan tudnék javulni, hogy ne tegyem tönkre a kezdődő párkapcsolataimat?

Figyelt kérdés
Sajnos folyamatosan meggyanusítom a másikat, olyan dolgokkal, hogy nem is kedvel, nem akar velem lenni, csak kihasznál, nem érdeklem. A hangulatingadozások is nagyon gyakoriak nálam. Még sosem voltam pszichológusnál, de szeretnék erről leszokni, és teljes életet élni. Van erre esélyem?

2021. júl. 6. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tessék pszichológushoz menni.
2021. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress kifejezetten borderline-nal foglalkozó pszichiátert, és tőle kérj diagnózist, mert ő ért hozzá. Utána speciálisan ezt célzó pszichoterápiával lehet csökkenteni a dührohamok mennyiségét, amik a kapcsolatok széthullásának fő okai.
2021. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat jártam hasonló problémaval (+más problémákkal). Otthagytam egy csomó pénzt (1 ülés kb. 1 napi bérem volt). Még mindig nincs párom, effektíve semmi nem oldódott meg.. viszont úgy érzem, hogy sok mindent helyretett a fejemben a terápia és összességében sokkal jobban vagyok. Szóval szerintem megéri belevágni, akár megoldja tényleg a problémát... akar csak kicsit lazít a szorításon...
2021. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus kell mindenkepp!! De lehetoleg ne pszichiater, mert az csak gyogyszerez.
2021. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!