Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Borderline vagyok!...

Segítség! Borderline vagyok! Nagyon rosszul vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a hangulatom legszívesebben megölném magam vagy valaki màst ùgy èrzem hogy dögöljön meg a világ! Volt már kettő öngyilkossági kísèrletem az életemben a màsodok alkalomkor magamra gyújtottam a szobámat amièrt letartóztattak és fél évet voltam előzetesben most háziőrizetben vagyok és egyre szarabbul!

Megèri felhívni a kékvonalat?



2021. jan. 29. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes felhívni a kékvonalat. Bármire gondolsz, bármi van veled, a mostani helyzetnél csak jobb lehet. És el fog jönni ez a jobb. Légy türelmes, kitartást!<3
2021. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
De ha a világra haragszol, miért magaddal szeretnél végezni? Miért nem mindenki mással? Ez az egészségesebb reakció.
2021. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert gyűlölöm magam én vagyok a legnagyobb balfasz!
2021. jan. 29. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért teszel említést az antiszociális személyiségzavarról? Én diagnosztizált beteg vagyok, az öngyilkosság nem jellemző ránk.
2021. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az önygilkosság nem segít. Nehezen, de túl fogod élni ezt az időt, boldog lehetsz az életben. Nem mindenre a megoldás az öngyilkosság. Hidd el, nem vagy egyedül, nagyon sokan szenvednek még hasonlóban. Tarts ki, és éld át a boldogság örömét!
2021. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A "dögöljön meg a világ" meg a másoknak is kárt okozó gyújtogatás miatt házi őrizetből börtönbe kerülhetsz, na, az igazi pokol lesz. És te idézed a magad fejére.
2021. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem hiszem hogy ezzel segítesz rajta..
2021. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Voltam már sitten, onnan jöttem. Most szüntetette meg az ügyészem a háziőrizetet, de még mindig nem jó :c egyre több a rémálmom
2021. febr. 6. 18:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Pszichológuson/pszichiáteren nem gondolkoztál még?
2021. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Igen, ha kritikusnak érzed az állapotod nyugodtan hívd fel.


Gondolkodtál a testépítésben? Eléggé le tud kötni és az energiád is feltudod használni, nyugodtabb leszel és tudod csinálni otthon is bármi segédeszköz nélkül is.


Ezt azért írom mert ismerek olyan borderlineost akinek ez segített. Ahogy csinálod fejlődsz sikerélményed lesz és még magadad is segít megszeretni.

Remélem tudtam ezzek segíteni neked, kitartást!

2021. febr. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!