Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik erre magyarázat?

Létezik erre magyarázat?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Sokszor tapasztaltam, hogy gondolok valaki vagy valakikre és találkozom velük vagy látószögembe kerülnek valahol.

Ez lehet véletlen vagy van erre valamilyen természeti, spirituális vagy bármilyen magyarázat?

Vagy egész egyszerűen tudatalatt tudom, hogy pl mikor merre szoktam őket látni és beugrik egy helyről, így nagyobb az esély?

Azt tudom, hogy az internet már a beszélgetések alapján is küldi az ajánlásokat, vagy azon ismerősök posztjait teszi előtérbe, akik után többet érdeklődsz vagy közelebb vagytok egymáshoz.


Köszönöm a válaszokat.

Sziasztok!



2021. júl. 7. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van neve a jelenségnek, de most nem ugrik be a szó. Lényege, hogy másokra is gondolsz, csak akik megjelennek, az jobban megmarad benned, mert arra koncentrálsz. Ha kitalálod, hogy holnaptól figyeled a 13-as számot, akkor rengetegszer fogsz vele találkozni. Pont azért, mert figyeled.
2021. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye ugrott be , arra gondoltál?
2021. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez gyakorlatilag a vonzás törvénye, úgy tűnik neked nagyon működik:)

Érdekességből kipróbálhatnál, hogy elképzelsz valamit (pl. egy madártollat, rád van bízva mekkora stb) és másnap fókuszálj arra, hogy ilyet láss. Ha az emberekkel ennyire sikerül neked, akkor szerintem ez is simán menni fog;)

2021. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!