Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire egyedül?

Róbert dávid kérdése:

Miért vagyok ennyire egyedül?

Figyelt kérdés
Mentális betegséggel küzdök 15 éves korom óta és sosem éreztem hogy torodnenek foglalkoznának velem az emberek. Meg jártam az összes kórházat már skizofrén vagyok. Sosem éreztem hogy most bárki a barátom lenne. Szarban nem számíthatok senkire se. Kórházba járok jelenleg 3 napja ahol próbálkoznak a gyógyszer ekkel nincs olyan ami használhat a és normálisan lehetnek életét vele :'(. Csak szenvedek általában csak gépezek. Nincs munkám sajnos de szeretnék dolgozni. Az az érzésem bárhol vagyok csak kitaszitott vagyok. Van így értelme élni? Anyukám szeret de senki más nem. Legszivsebben öngyilkos lennék mert nem látok kiutat az egészből. De ilyen az élet kinek ad kinek nem. Nekem ezt dobta.30F
2021. júl. 8. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallássérültként, labilis idegrendszerrel rendelkezőként (koraszületés) ugyanezt tapasztalom.

Nem vagy ezzel egyedül.

2021. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress munkát, a munkahelyen a munkatársak a barátaid lehetnek, ha olyan munkát választas!

Az öngyilkosság sosem megoldás... Gondolj anyukádra is... Mi lenne vele, ha te már nem lennél? Te alakítod a sorsod, próbálj egy kicsit "szocializálódni", ha lenne olyan ember, aki nem kedvel, rá se ránts, engem se szeret mindenki... Sok sikert a továbbiakban!

2021. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Öngyilkos lenne mert nincs senkim???már megszoktam a magányt meglehet nemjo érzés de ezvan
2021. júl. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!