Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen volt felnőni nárcisztik...

Milyen volt felnőni nárcisztikus szociopata szülők mellett? Hogyan alakult az életed?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, nem ilyenek voltak a szüleim.

Mi a kérdés?

2021. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdés nyilván azokra vonatkozik, akiknek ilyen szülei voltak. Mi a kérdés?
2021. júl. 8. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lenne? Jó? nyilván nem. Sz*r.

Semmilyen, az életem semleges. Szociális hálóm nincs, mert fontosabb volt a látszat, mint az igazi kapcsolatok.

2021. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Nagyon vonzó, nagyon jóképű férfiként sem vagyok képes barátnőt találni, de barátokat sem nagyon. Pillanatok alatt elbűvölőm az embereket, hogy aztán mindig elijesszem őket a bennem lakó valóban félelmetes démonnal. Sok, sok évig abban a hitben éltem, hogy csúnya vagyok. Hosszú terápia után ismertem csak fel, hogy mi a valódi probléma.


Anyámékkal a kapcsolatom? Nos, az a nő érte el nálam, hogy megértsem, hogy vannak bűnök és vannak emberek, akiknek soha, semmilyen körülmények között nem bocsátunk meg. Elvarrtam minden érzelmi szálat, de kapcsolatot tartok. Ugyanakkor, ha egy nap felhívnának, hogy elhunyt, előbb gondolnék a temetési költségekre, mint a veszteségre. Hogy őszinte legyek, nem érintene meg különösebben később sem.

febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!