Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anti depresszáns, vagy szorong...

Anti depresszáns, vagy szorongás elleni gyógyszereket szedtetek már valaha? Milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés

KB másfél éve kezdtem el Citenopramot (50mg) szedni.

De sajnos olyan mellékhatása volt, hogy csak nagyon nehezen tudtam elélvezni tőle.

Egy ideig nem szedtem semmit, de áprilisban olyan erős szorongásom, depresszióm lett, hogy muszáj volt valamit szednem.

Felírtak Szertralint.

50 mg-mal még elhanyagolható mellékhatásai voltak, annyi, hogy kicsit kevesebb volt a szexuális igényem, meg talán a tabletta beszedése után pár óráig nehezebben tudtam elélvezni.

De az orvos szerint 100mg-ot kell szednem, ami szinte teljesen elveszi a szexuális igényemet, és a spontán merevedésim is szinte teljesen megszűntek.

Akinek volt hasonló problémája, vagy tud olyan gyógyszert aminél nincsenek ilyen mellékhatások az ajánlana valamit?

Ti mit szedtetek ami bevált?

26 éves férfi vagyok.



#gyógyszer #szorongás #Anti depreszzáns
2021. júl. 9. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A pszichiáterek antidepresszánst írnak fel szorongásra, és igen nekem is okozott ilyen tünetet az antidepresszáns.
2021. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!