Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki antidepresszánst szedett...

Aki antidepresszánst szedett és már abbahagyta az most hogy van? Megérte szedni? Jobban lett végül?

Figyelt kérdés

Elég rosszul vagyok, de most nem ez a lényeg.

Sokat olvastam és annyi kiderült, hogy az antidepresszáns az első kb. 1 hónapban kicsit ront a hangulaton, majd sokkal jobb lesz minden.

De arról sehol nem írtak, hogy mi van ha már nem kell szedni a gyógyszert!?

Azt tudom, hogy lassan kell elhagyni, de ez majd úgyis csak később fontos.

Még nem voltam dokinál, nem is szedek még semmit, de már nagyon muszáj lesz elmennem.


Aki szedett gyógyszert és már elhagyhatta az mit mond? Nem esett vissza?

Jobb lett így az élete mint gyógyszerszedés előtt?



2020. nov. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett, es bar le tudtam szokni, a ket honap elvonasi tuneteit kibirtam, mivel en nemcsak egy elethelyzet miatt voltam padlon, hanem Borderline-os vagyok, inkabb ujra kezdtem. Es az orvosommal egyetertettem tobbszori ujra szedes utan, hogy en gyogyszerrel egyutt elem az eletem. 31 ev lelki nyomor utan 16 eve teljes, funkcionalo eletet tudok elni. Jok a leleteim, semmi karosodasom. Annyi van, hogy tizenev utan mas gyogyszerre kene nyergelnem, mar hozzaszokhattam, es bar ossze nem hasonlithato a mostani allapotom a regivel, ugy par eve hullamzobb lettem.

De igen, az eletem mentette meg. Kb hat het utan.

2020. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De amikor valaki erosse valik, le tudja tenni. Mint a lemerult akkumulator, amit fel lehet tolteni, olyan a lelek. Csakhogy utana jaratni kell a motort, hogy ne alljon le. Nalam a szemelyisegzavarom miatt ido utan ujra beut a zavar, ha nem szednem.
2020. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 évig szedtem, teljesen megváltozott az életem, minden, minden más lett a jobb értelemben. Nagyon lassan csökkentettem, voltak nehéz napok, szorongás, levertség de sikerült. A gyógyszer segített áthidalni egy nagyon nehéz időszakot az életemben. Ezt biztosan tudom.
2020. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagytam, pár évig jó is volt, aztán lassan romlott. Nem lett annyira rossz, mint előtte, de a fene se kínlódik. Azóta szedem újra most már évek óta, mellékhatása úgy sincs nálam semmi és most újra tökéletes minden.
2020. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen jobban lettem, viszont ez egy nagyon hosszú harc, akár életed végéig is eltarthat. Jobban lettem letettem a gyógyszert, eltelt 1 év és visszaestem. Újból terápia, újból gyógyszer és így tovább..
2020. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!