Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy Salgótarjánban élek?

Figyelt kérdés
Napról napra úgy érzem, hogy lassan elvesztem az eszem és megtörök. Ilyen az amikor bedarál a rendszer. Mit tegyek?

2021. júl. 10. 22:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

Zöldfa kemény... de a pesti cigók rosszabbak.

Én Vácra költöztem két éve, álam is fizeti az albid egy évig ha elhagysz egy kátrányos helyet.

2021. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Fordítva. Az állam azt fizeti, ha egy hátrányos helyen vagy tanár, orvos stb.

Vagy ha állami gondozott voltál, akkor ad lakhatást.

2021. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy évig havi százat kaptam mert nem találtam munkát és elvállaltam egy váci melót. Persze dolgoztam feketén de be voltam jelentkezve a munkaügyibe.
2021. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sokáig a GK tartotta a lelket, majd a Kontroll, most pedig Zsozé atya. De már ez is kevés. Ismerkedjünk, barátkozzunk esetleg. Én röviden írással, történelemmel, filozófiai gondolatokkal foglalkoztam ez idáig. De akadályozva vagyok ebben is, így én is segítségért jöttem.
2021. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én már csak salgóSZARjánnak hívom. Budapestre vágyom már évek óta, ezt a közeljövőben meg is akarom valósítani, mert ez a hely rosszabb mint a pokol! :(
2021. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért annyira rossz az a város?
2021. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
47%
Az egész megye rossz, de ez a megyeszékhelyek szégyene. Én itt nőttem fel és jelenleg is itt élek még, ebből adódóan állítom azt, amit. Mindenki megmondja, hogy mennyire rossz ez a város! Olvass utána, ha egyebekre vagy kíváncsi.
2021. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs munka, sok a cigány
2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!