Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Salgótarjánban jó pszichiáter,...

Salgótarjánban jó pszichiáter, pszichológus?

Figyelt kérdés

Salgótarjánban lakom és szükségem lenne pszichológusra, pszichiáterre. Sajnos nem hiszem, hogy tudnék utazni emiatt máshová... ezért kellene valakit itt találnom.


Ti kit tudtok ajánlani aki valóban jó és megfizethető?


Vagy esetleg kit nem?

És miért? Indokoljátok ha lehet, köszönöm szépen. (Ha negatívat írtok akkor igyekezzetek kulturáltan megfogalmazni, azért ne hordjunk le senkit, ne rontsuk nagyon a hírnevét.) :)


Nekem fontos lenne, hogy beszélgessünk és segítsen átgondolni a dolgaimat, mert szüleim belém beszélték, hogy bolond vagyok, de én ebben nem hiszek. (Vagy nem tudom, de gondolom csak nem ártana beszélgetni...) Ugyanakkor muszáj nyugtatót vagy valamit szednem mert kikészülök! Idegileg teljesen kivagyok, a szívem is mindig fáj, pedig még fiatal vagyok. Ha idegesítenek (mindennapos...) fáj a szívem, fulladok, minden elsötétül, csoda hogy nem ájulok el. Nem feltétlenül pánikroham szerű mert én nem félek, csak a szivem nem bírja már. Meg a fejem iszonyatosan megfájdul és a hasam is stb. Én nem érzem magam annyira rosszul, csak a testem így reagál. Mondom, hogy hagyják abba mert el fogok ájulni, de akkor még meg is vernek... Többször megpróbáltam megölni magam mert a családom tönkretesz. Legalább 6 éve így megy szóval én már tényleg kivagyok nagyon... nekem a beszélgetés nem lesz elég. De csak gyógyszer dologba meg nem megyek bele, mert nincs értelme.

Tehát nem tudom kihez kellene mennem, mert úgy tudom a pszichiáter csak felírja a gyógyszereket a pszichológus meg csak beszélget. Most akkor velem mi legyen? Itt Salgótarjánban kihez forduljak? Már nagykorú vagyok.


Ha van ingyenes vagy olcsó rendelés annak nagyon örülnék. Szüleimet évek óta kérem, de nem visznek orvoshoz és pedig nem tudok elmenni, mert buszjegyre sincs pénzem... Talán nemsokára javul a helyzet és akkor el tudok jutni végre egy szakemberhez, aki remélem segít. És akkor esetleg egyszer nekem is lehetne rendes munkám, mert jelenleg annyira ki vagyok készülve, hogy úgy érzem minimum 5 év pihenésre lenne szükségem, hogy picit megnyugodjak és legalább egy keveset feldolgozzak a történtek közül.


Mellékesen szerintetek nekem érhet valamit a pszichiáter/pszichológus? Úgy értem az a problémám, hogy szüleim állandóan idegesítenek, kikészítenek, vernek, mindennek elhordanak. NEM TUDOK ELKÖLTÖZNI! És nincs pénzünk, sokszor egy hétig nem eszünk semmit... ők isznak, nekem nem vesznek meg semmit (alap dolgokat, amiket nem én akarok, hanem kellenek).

Könyörögnöm kell mindenért, de akkor se biztos, hogy megveszik. És emiatt nem bírom már, állandóan meg akarom magam ölni, nem akarom tovább csinálni. Rajtunk csak a pénz segítene és egy külön lakás nekem, és új élet. De nyilván az orvos nem ezt fogja nekem adni. Úgy érzem azzal, ha beszélgetünk nem érek sokat, ha apám itthon megver... szóval nem tudom. Ilyen esetekben is ér valamit a szakember vagy felesleges?


Ne haragudjatok a sok kérdésért, de ha elmegyek valahová akkor az hogyan zajlik? Mit fog csinálni? Miket kérdez? Ugye nem mondhatja el senkinek amiket én mondok neki?

És ezt valóban be is tartja ... ?


Köszönöm. Elnézést, ha nehezen érthetőre sikerült a szöveg, csak most is ideges vagyok kicsit, már csak a téma miatt is, hogy mit kellene tenni.


2009. júl. 21. 04:22
 1/10 anonim válasza:
0%
Dr. GásPár Győző pszihomókus szaktekintéjt ajánlom!!
2009. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem! Neked biztos vicces, hogy másnak baja van...
2009. júl. 23. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Vállalj munkát!
2009. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te meg ha nem tudsz rendesen a kérdésre válaszolni, akkor maradj csendben!
2009. júl. 29. 11:05
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

DR. Kis valaki rendel, már nagyon öreg, de azt mondják ő a legjobb(talán Ágnes), utána kellene nézned.

remélem segítettem f/17

2009. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az Dr. Kis Katalin... Amugy Dr. Fehér Sándor
2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 29. 02:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Dr. Fehér Sándor pszichiáter. Dr. Kis Katalint nem ismerem, de gondolom, ő is. Pszichológus érdekelne engem is. Dudás Erika és Noszkyné "nemtudommilyen" Valéria pszichológusok, de tudtommal pályaválasztással foglalkoznak. Lelki dolgokban ki segíthet? Csak fizetőset tudok Salgótarjánban, ő Kovács Rózsa, az SZMT-ben rendel.
2011. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elnézést, Salgótarjánban van olyan pszichiáter, hogy Kis Katalin, és hol rendel? Meg tudná esetleg valaki írni, aki tudja, köszönöm.
2013. márc. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dr. Kis Katalin nem pszichiáter, hanem neurológus.
2016. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!