Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek szerint iden meg fogok...

Ezek szerint iden meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Eloszor is, aki hulyenek nez, légyszíves ne írjon választ.

Szoval az a helyzet, hogy 2 eve augusztusban csak arra gondoltam, hogy meg akarom ölni magam.

Tavaly viszont, szintén augusztusban volt egy öngyilkossági kísérletem.

Ezert nagyon rettegek az idei augusztustól, félek, hogy idén megolom magam. Így tűnik "beteljesedettnek" a dolog

Jarok pszichológushoz, de szabadságon van augusztus 20.ig

Valószínűleg bipoláris zavarom van, de még nem kaptam diagnózist

És amikor jon az úgynevezett depressziós időszak, akkor tényleg nagyon mélyen vagyok mostanában, ok nélkül, es felek, hogy hülyeséget csinálok meggondolatlanul

Tavaly sem volt tervben, csak hirtelen jött az ötlet, béke se gondoltam, hogy esetleg meghalhatok, hanem csak csináltam, és utána realizaltam csak a tettem.

Szóval, esetleg mit tudnék csinálni, hogy ne tegyek semmit meggondolatlanul? Gondoltam arra is, hogy valahogy el kéne érnem, hogy befekudhessek pszichiátriara.

Nagyon kétségbe vagyok esve, hiaba érzem magam sokszor nagyon szarul, en nem akarok meghalni, tavaly sem akartam, hirtelen meggondolatlansagbol csináltam az egészet.



2021. júl. 13. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Melyik hónapban születtél?
2021. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohm július de ez miert fontos
2021. júl. 13. 22:31
 3/9 A kérdező kommentje:

Kerlek ne irj semmi hülyeséget ne kombinalj a születési honapommal mert igy is nagyon ideges vagyok

Koszi

2021. júl. 13. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert van olyan, hogy valami traumára emlékszik az ember minden évben és ez sokszor az, amikor el akarták vetetni. De ez akkor nem az.

Ettől még szerintem legvalószínűbb, hogy emlékszel valamire, hogy valaki akkor meghalt vagy te kerültél életveszélybe.

2021. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos bipoláris, és nem borderline vagy? Persze a kettő nem zárja ki egymást. Ha rettegsz, akkor vannak opciók: Thalassa-ház, Tündérhegy.


Őszintén megmondom, én asszem akkor is befeküdnék egy ilyen helyre, ha nem lennének öngyilkos gondolataim, vagy ennyire súlyos tüneteim, mert hatékonyabb, mint az egyéni terápia. Örülnék, ha pl. 3 hónap alatt egy intézményben rendbe tudnám tenni a problémáimat, így viszont pszichoterápián 3 évig tart. De feküdhetek be, mert melózom és rengeteg elfoglaltságom van.

Szerintem, ha téged most nem köt le annyira semmi, akkor próbáld meg ezeket a helyeket. Nincs megkötés, ha nem érzed jól magad, akkor 1 hét után simán ott hagyhatod a kórházat.

2021. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A pszichológus nem említette egyszer sem, hogy esetleg borderline lennék, szóval remélem nem az

Masodik válaszoló

Augusztusban lett elaltatva a kutyusunk, akivel felnőttem, ez 2 éve történt

2021. júl. 14. 02:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Tolna megyei vagyok, szóval a tündérhegy elegge messze van. Ugy tudom pecsre tudnek befekudni pszichiátriara, ott van a legközelebbi gyermekpszichiatria (16 vagyok)
2021. júl. 14. 02:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Tündérhegyrol eddig jókat hallottam, de nem hinném hogy ott fogadnanak (vagy hogy mondjak ilyen helyeken), meg a szüleim sem vinnének el ilyen messzire, nem hinném hogy ennyire rossznak látják a helyzetet, mint amilyen valójában
2021. júl. 14. 02:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, minden rendben?
2021. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!