Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmúlt hónapokban sokszor...

Az elmúlt hónapokban sokszor előfordul : hogy a halálra gondolok. Értem ez alatt, hogy eszembe jut hogy egyszer meg fogok halni ill. hogy utána minden megy a maga folyamata szerint a földön, de én már nem leszek soha?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap eszembe jut gondolatban.

Ez jelent valamit, hogy gyakran gondolok rá? Mit tudnék tenni, hogy ne így legyen? Annyira rossz érzés kerít ilyenkor mindig hatalmába. Gyerekkoromban ért egy pár trauma, de most jólérzem magam és az életem is jól alakul! De ez a félelem bennem van, pedig még csak 27 éves vagyok, fiú. Egészséges!


2009. okt. 17. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is így vagyok majdnem..

csak én mindig azt hiszem,h meg fogok halni..

sok gond volt mostanság nálunk..

nagyapám sztrókot kapott..meghalt

nagymamám tüdőembóliát...meghalt..

édesapám..trombózist..túlélte..szerencsére

nagynéném sztókot a múlthéten..kómában van és gépek tartják életben

És ez mind apum felől..ja és ez 1 év leforgása alatt

szntem nekem ez a probléma oka...

2009. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagy baj,csak a régebbi traumákat nem dolgoztad fel.Ha van akinek kibeszéld magadból sokat segítene,esetleg kérhetnéd szakember segítségét,hogy ne menjen el a fiatal éveid ilyen gondolatokkal.Ha nem szívesen mennél el szakemberhez,írd ki magadból ezeket az eseményeket s ne olvasd el,dobd ki vagy égesd el,meglátod segít!
2009. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ugyan igy vagyok nekem 1honapja halt meg az édesanyám és én is folyton ilyenekre gondolokkk!igy dolgozzafel a traumát az agy!
2009. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban.

Sztem nincs olyan ember aki ne jutna el erre a pontra.

Innen lehet tovább lépni.,

A lényeg h foglalkozz magaddal

Kérj segitséget is hozzá.

Kineziologus ,pszichologus meg vannak jo könyvek előadások evvel a témával kapcsolatba. ..

2009. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!