Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magnéziumhiány okozhat ilyen...

Magnéziumhiány okozhat ilyen súlyos tüneteket?

Figyelt kérdés
Sokat szédülök, borzasztó nyomás érzéssel, és úgy érzem majdnem elájulok. Megnyugszom, elmúlik, aztán olyan fura érzésem van, mintha ködösen gondolkodnék. Ezek után, mikor egyik reggel felébredtem, mindkét lábam zsibbadt, főleg a vádli környéke, azóta folyamatosan zsibbad. Rossz gondolataim vannak.
2021. júl. 15. 03:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, azt mondta folyadékhiány, magnéziumhiány és MagneB6 szedését javasolta. A laborra várok. Negyedik napja zsibbad a lábam.
2021. júl. 15. 03:45
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Okozhat. Szedjél magasabb hatóanyag tartalmú magnézium tablettát.
2021. júl. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Rossz gondolataid a magnéziumhiánytól nem lesznek szerintem. Ezek inkább tipikus szorongásos tünetek.
2021. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Vashiány is okozhatja
2021. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy enyhe anémiám van, ha ez bárkinek segít. Az okát egyelőre nem tudom, de elképzelni sem. Érdekesség, hogy orvosom szerint a közelmúltban valami különös okból ,,mindenki,, enyhén anémiás (vérszegénység). Erről van másnak tapasztalata? (a közelmúltban tömeges oltás történt, én is nagyon rosszul voltam utána,és közvetlen utána erős hátfájásom is volt, ami vissza is tért két hónap múlva, majd magától megszűnt.)
2021. aug. 10. 00:24
 6/6 anonim válasza:
50%
Sok dolog okozhat ilyen tüneteket. Nem ártana rendszeres vérnyomásmérés, a közvetlenül felkelés után mért vérnyomásérték a legmegbízhatóbb. Nem tudom, hány éves vagy de cukorbetegség irányában is kézenfekvő lenne egy szűrő vizsgálat. Az "enyhe" anaemia az pontosan mit takar, mennyi a Hgb szinted? Nő vagy Férfi vagy? Lehet, hogy egy neurológiai vizsgálatot is érdemes lenne megejteni. Ha mindent az oltásra fogsz, akkor nem derül ki, hogy mi a baj.
2021. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!