Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit fog mondani most a pszichi...

Mit fog mondani most a pszichiáterem?

Figyelt kérdés

Azt mondta, ha egy bizonyos súly alá megyek, az már "nem ambuláns ellátás". Nos elég közel vagyok hozzá, és valószínū a jövő heti mérésnél alatta leszek.

A kérdés, hogy ilyenkor azonnal beküld az osztályra? Vagy van "második esély"? Mi van, ha nem megyek be? Szeretnék előre felkészülni, hogy mi lesz. Anorexiás vagyok, hánytatom magam, és ez a kettő kombinációja miatt vannak most a mérések. Ja és felnőtt vagyok, nem kiskorú.



2021. júl. 19. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szondaztatnak majd es bekerulsz a zartosztalyra. De ez csak egy tipp
2021. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Második esély biztos nincs, pszichiátria. Ha ott együttműködő leszel, ergo hízol, akkor kikerülhetsz, meggyógyulsz előbb-utóbb.

Ha ott is fogysz orrszonda.

Ha még azt is kibulizod, hogy amellett is fogyj, akkor nem tudom mi, gondolom ha menthetelen vagy, akkor zárt osztály. Meghalni nem hagynak.


Amúgy tapasztalat, de én szerencsére már az orrszondáig nem jutottam el.

2021. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, igazából a lényeg az lenne, hogy amikor elmegyek hozzá és megmér meg felírja a gyógyszerem, akkor onnan már egyből fog küldeni az osztályra, vagy megmondja pl hogy hány nap múlva kell mennem. Mert ugye akkor lesz receptem és ha nem megyek vissza, akkor még kihúzom egy ideig, mert a nyáron biztos nem akarok bemenni. Vagy lehet azért alkudozni? Megmondom, hogy most nem akarok bemenni?
2021. júl. 19. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ezt csak ő tudhatja, mi nem ismerjük az orvosodat.
2021. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted a zártosztály úgy működik, hogy megmondom, hogy most nem akarok bemenni? Kérdező, gondolkodj reálisan. Gyakorlatilag a saját életed van veszélyben és te még alkudoznál? Szerintem még aznap beküld.
2021. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem játék!A saját érdeked,hogy minél előbb jobban legyél.Van egy protokoll,ami rád is vonatkozik.
2021. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!