Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit éreztetek, mikor öngyilkos...

Mit éreztetek, mikor öngyilkos lett egy közeli ismerősötök?

Figyelt kérdés
Tényleg van gyász? Vagy igazából az öngyilkos jogosan érezte, hogy senkinek nem hiányozna?

2021. júl. 22. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van gyász igen ,én a mai napig nem hevertem ki tatám öngyilkosságat pedig 24éve volt és 5éves voltam csak akkor.
2021. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%

Mindenképp van gyász! Tragédia! Óriási erőre, elkeseredettségre volt szüksége, hogy ezt megtegye. Nem látott kiutat! Nem volt aki segített volna. A társadalom hibája részben!

Ő még nem tudja, de hamarosan újra élni fog a földön tökéletes egészségben! Az akitől az életet kaptuk, vissza fogja adni azoknak akik már nem élnek. Viszont akik élünk és elutasítjuk a Teremtő szándékát mely a jövőben megvalósul, az élet ajándékát végérvényesen elveszítjük!

2021. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!