Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy bizonyos...

Normális, hogy bizonyos napokon nulla életkedvem és energiám van?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy néha teljesen kivagyok.. Akkor is, ha kipihenem magam. Egész nap csak fekszem, kikelni sincs kedvem, jobban igénylem a törődést, és ha nem kapom meg, elszomorodom. Erőtlen vagyok, kedvetlen, motiválatlan, ilyen depressziós. Totál levert, lehangolt.


Megfigyeltem, hogy ez akkor szokott lenni, ha többet vagyok itthon.. Most ezen a héten úgy jött ki a lépés, hogy szinte majdnem minden nap itthon voltam és mostanra picit is kifogytam.


Dolgozni szeptembertől fogok (most foglalkozom a munkakereséssel)


Veletek szokott lenni iykesmi?



2021. júl. 23. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az, főleg pénzügyi, munkahelyi, családi stb. problémák mellett.Más kérdés, hogy nem jó belesüllyedni nehogy krónikussá váljon és szerfüggés, indokolatlan orvosi kezelés stb. legyen belőle de ez már egyéni dolog...én ilyen mini feladatokat szoktam csinálni vagy kitalálni másnapra:takarítás vagy elmegyek egy 15-20-30 percre sétálni, elmegyek a boltba valami apróságért, zenét hallgatok, nézek valami filmet valami régi formában:tvben vagy dvd-n :D
2021. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De utálom az olyan napokat, nem csinálok semmit, de már délelőtt fáradtnak érzem magam, lehet az időjárás változás is közre játszik
2021. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!