Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rengeteg otthoni tornagyakorla...

Rengeteg otthoni tornagyakorlatot kipróbáltam már. Hetekig csinálom is lelkesen. Amint látszani kezd az eredmény, a lelkesedésem eltűnik. Szobabiciklizés, hasprés tornagyakorlatok ideig-óráig kötnek csak le.Hogy turbózzam fel a kitartásomat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy konkrét cél, hogy kitarts érte. Általában akinek az a célja, hogy fogyjon, de nem mondja meg, hogy mennyit, az hamarabb feladja. Az egészséges életmódot kell fejben eldönteni.

Én is sokáig azt hittem, hogyha egyik napról a másikra elkezdek durván sportolni, akkor az egészséges lesz.

Igazából heti 3*1 óra már tökéletes. Naponta a sportolás igazából meghozza az eredményét (ahogy te is mondtad, hogy kezd látszani), de nem tudod mindig fenntartani. Nincs idő, kedv, akármi. Utána meg jön a csalódás, hogy ma sem mentem, pedig a pihi napok kellenek.

Keress valami olyan sportot, ami kikapcsol, és amit nem csak azért csinálsz, hogy legyen valami sport, hanem azért is, mert élvezed.

2021. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vantel ***** válasza:
100%

Érthető,unalmassá válik és nehéz neki állni.

Tedd változatossá, hagyd ezeket 1 hétig és próbálj valami megeröltetőt csinálni napközben otthonodon kívűl. Munkád közben iktassbe fekvőtámasz,gugolás,húzodzkodás szünetet.

2021. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A zene is nagyon fontos. Ne mindig ugyanazok legyenek. De figyelj rá, hogy jó pörgős zene legyen,.amire lehet tornázni. Igy szinte észre sem veszed majd a mozgást ;)
2021. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megijedsz attól, hogy jobban fogsz kinézni.:D
2021. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!