Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tud tornagyakorlatot...

Ki tud tornagyakorlatot ajánlani, ami latvanyos eredmenyt hoz pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Szules utan fogytam , 37 eves vagyok es a has, kar , hát nagyon izomtalan es szetfolytnak nezek ki, kerlek ajanljatok olyan mozgasformat ami ezen valtoztathat esetleg:-)

Elöre is kösz



#torna #izomerösites
2013. szept. 18. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Callanetics, pilates.


Általános egészség megőrzésre nőknek: 'Sárkány palota qigong'


Otthon, ingyen: Fegyencedzés.

2013. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A callanetics-et én is nagyon jó szívvel ajánlom.

Imádom, és nagyon-nagyon látványos...és én inkább a könyv alapján ajánlom, hogy a sajét ritmusodban tudj haladni, nem a dvd-k alapján. Ha teheted járj callanetics órára pár alkalommal, akkor esetlegesen kijavítják, amit nem szabályosan csinálsz, onnantól otthon nyomathatod. Én így csináltam, könyvből kezdtem, aztán jártam egy hónapig órára, kijavították amit nem jól csináltam, és esténként, mikor alszik a kislányom, ezzel lazulok el...mert amellett hogy bitangul megdolgoztatja az egész testet, erre is kiváló :)

Ha nem ismered még, vágj bele, meg fogsz lepődni milyen hatékony, és milyen tónusos lesz tőle a test :)

2013. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz de itt Skandinaviaban a varosban ahol elek, edzöterem van es komdigepek , callanetics nincs
2013. szept. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!