Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség lenne?

Ez valami betegség lenne?

Figyelt kérdés
Egy ideje már csak szornogom folyamatosan nincs türelmem semmihez sem idegbeteg vagyok mindenkire ideges vagyok állandóan családomra is ideges szoktam lenni már mindig szomorú vagyok nem érdekel semmi senki egyszerűen nem látom értelmét az életnek sötétnek látom a jövőmet értelmetlennek látom az életem egyszeruen nincs semmihez sem kedvem.. Erőtlen vagyok dolgozni sem bírok állandóan csak feküdnek nem tudom mi lett velem

2021. júl. 25. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez depresszió generalizalt szorongás lehet bár orvosnak kellene kimondania én évekig

Szorongtam ürességet éreztem

Semmi nem érdekelt én 55 f vagyok nem használtak a gyógyszerek csak a mellékhatas

Volt tőlünk most pár hete olvastam a bélflóra fontos szerepéről ez ügyben elkezdem

Szedni probiotikumokat

Három hete most mintha sokkal

Jobban lennék nem érzem az állandó szorongást bár az életkedvem nem jobb de így is sokkal jobban vagyok remélem hogy nem "Placebo" hatás bár azt sem bánnám csak tartós legyen ajánlom néhány hétig.honapig szedni ártani

Nem fog bár 5-8 ezer forint

De ennyi belefér mindenkinek

Protexin balance vagy Bio kult

Üdv egy próbát megerhet

Remélem hogy valamit segítette m

2021. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!