Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire vagyok bajban?

Mennyire vagyok bajban?

Figyelt kérdés
Már régebben is eljátszadoztam a gondolattal, hogy mi volna, ha a különböző lelkiállapotom alapján létrehoznék a Windowsban több felhasználót, és éppen abba jelentkeznék be, amely állapotban érzem magam. Na most eljutottam arra a szintre, hogy elkezdtem megcsinálni a felhasználókat, bár még csak egyet csináltam... De mindnek meg lesz a stílusa, háttérkép, színek, stb... És azt fogom épp használni, amelyik a legjobban illik az aktuális állapotomhoz... Persze a tevékenységek is ezen múlnak majd, nyilván egy virágos mezős témával rendelkező felhasználóba nem azért fogok bejelentkezni, mert Painkiller Overdose-zal akarok játszani... Ez csak egy példa...
2021. júl. 25. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Laton unalmas a szunido nagyon...
2021. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ez tök jó ötlet szerintem
2021. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
El nem tudom képzelni, hogy vkinek ilyen hülyeségekre is van ideje, kedve. Miért nem hasznos dolgokba ölöd az energiáidat? Tanulhatnál idegen nyelveket, vagy szakmát, lehet sportolni, dolgozni, kirándulni. Ehhh...
2021. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, jelenleg munkakereső, azért van időm ilyenekkel foglalkozni, de míg volt munkám, addig is volt rá időm, mert szerencsére nem heti 7 napot dolgoztam napi 24 órában... Szabadidő mindenkinek kell. Előbb-utóbb aki bírja is, az is ki fog dőlni...


"Miért nem hasznos dolgokba ölöd az energiáidat?"

Relatív, hogy kinek mi a hasznos. Nekem ez. Szeretek a saját kis világomban élni, engem ez kapcsol ki.


Az angolt folyamatosan tanulom, igaz játszás közben, mert úgy sokkal jobb, mert közben szórakozom is, és fejlődik az angol tudásom. Bár alapból is tudok valamilyen szinten angolul, de egy játék sokkal érdekesebb, ha értem a történetét. Így ilyen módon csiszolgatom az angol tudásomat. Sok szót, kifejezést onnan tanultam meg.


Egyébként szoktam biciklizni, kirándulni is. Mert ugye jóból is megárt a sok, akkor csinálok valami mást, míg újra megjön a kedvem a dolgaimhoz.


Az meg, hogy kinek mihez van kedve, szintén relatív.

2021. júl. 26. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ennek egy kis skizofrén beütése szerintem, de oké.
2021. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!