Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az emberek tudnak változni?

Az emberek tudnak változni?

Figyelt kérdés

A volt pszichológusom azt mondta, hogy az emberek nem változnak, ezért én sem fogok tudni kimászni a depressziómból... Nekem ez nagyon rosszul esett, és amióta pszichológust váltottam, jobban is vagyok, de emiatt a beszólás miatt állandóan attól félek, hogy vissza fogok esni.

Ti mit gondoltok? Én hiszek abban, hogy az emberek tudnak javulni, ha akarnak, mindenkinek van esélye fejlődni.


2021. júl. 25. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Születéstől a halálig folyamatosan és mindig változunk. Még az is aki nem akar. Na gondolj bele, hogy az hogy tud, aki még akar is. Jó hülye pszichológusod volt.
2021. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem tudnak, de csak akkor, ha nagy törés, változás történik az életükben. Dr. Csernussal ebben az egyben értek nagyon egyet. :)
2021. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Aki önfejű, tudatlan és beképzelt, az úgysem változik. Ezzel a hozzáállással és naivitással nem mész sokra hogy azt várod hogy mások változzanak. Az eredményesebb ha te mutatsz utat másnak. Van aki tud változni, de nem kell általánosítani.
2021. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki képes megváltozni, aki akar.
2021. júl. 25. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy otthagytad azt a barmot, a szomorú az, hogy praktizál tovább.Lehet változni, de legtöbb ember egy kis fitalakori felívelés után beáll egy testi/lelki személyiségi szintre aztán annyi, sodródik csak.
2021. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudsz gyogyulni a depressziodbol, en is kigyogyultam!
2021. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Az ember személyisége alapvetően nem változik.

Ahhoz valami nagy trauma kell, hogy megváltozzon.

2021. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a személyisége, hanem pl. depresszió, személyiségzavar.
2021. júl. 25. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen ki lehet jönni a depresszióból! Az egy betegség, állapot, nem a személyiség része. Tényleg jó hülye volt a pszichológus, ha valóban ezt mondta.
2021. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!