Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan alakult az izmos...

Hogyan alakult az izmos emberek aránya a fiatalok(15<40) között az utóbbi 10 évben és hogy fog ez változni 10 év múlva?

Figyelt kérdés

A testépítésnek nálam az a célja, hogy ezzel kitűnjek az átlagos emberek közül. Ugyanakkor az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy mintha egyre több lenne az izmos ember és egyre kevésbé számítana ez különlegesnek. Ha ez így megy tovább, 10 év múlva már teljesen átlagos lesz egy izmos szteroidos test, így kb semmi értelme nem lesz komolyabban edzeni az egészségmegőrzésen kívül, amire viszont elég pár óra futás is.


Ugyanakkor az izmos testek elterjedése oka a nők elvárásainak exponenciális növekedésében keresendő. Ha az elvárások tovább növekednek, lehetséges, hogy végül a férfiak egy része feladja versenyt és a mgtow mozgalom felé fordul (vagyis játszik 0 -24 miközben eszi a pizzát, ahogy én is csináltam), így az izmos emberek aránya csökkenni fog.



2020. dec. 23. 19:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy mintha egyre több lenne az izmos ember":


És ez se biztos, hogy igaz. Lehet, hogy csak én veszem észre egyre inkább az izmos embereket.

2020. dec. 23. 19:30
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Csökkenni fog. Pl a mostani korlátozások is ki tudja meddig tartanak..
2020. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nálunk a teremre január 11 van kiírva és egyre népszerűbb a street workout is.
2020. dec. 23. 19:52
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

Mivel egyre több ostoba ember van, nyilván egyre több lesz a gyúrósjóska.

A könyvesboltok meg csődbe mennek...vagy konditermet csinálnak belőlük.

Blöeee....

2020. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Ennek két oka van. Az egyik a számolás egyszerűsége, és a két szükséges adat könnyen rendelkezésre áll.


A másik ok, hogy az egyéni eltérések nagy számú mintavétel esetén kiegyenlítődnek. Tehát a vizsgált csoportból lesznek izmosabbak és elhízottabbak, és minél nagyobb a minta, annál kevésbé torzíthatják egyes egyedi esetek.


A probléma azzal van, amikor egyénileg kívánja valaki alkalmazni. Éppen ezért nagyon megtévesztőek az interneten található BMI kalkulátorok, amik ez alapján “megállapítják” rólad, hogy mennyire vagy elhízott.

2020. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Ki mondja meg, ki az izmos? Talán te? És ki vagy te, Eichmann a rámpán, hogy ezt eldönthesd?

4: Lehet a kettőt együtt is csinálni.

2020. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6: Nyilván objektíven ezt nem lehet megmondani, így mérni se nagyon lehet, viszont szubjektíven a strandon mégis csak észrevesszük, ha valaki izmos.
2020. dec. 23. 23:11
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de amíg ilyen sík primitív logika mentén gondolkozol, akárhogy is változik az izmos emberek aránya, nem lesz nőd.
2020. dec. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem alig vannak izmosnak nevezhető haverjaim, mégis majdnem mindegyikük stabil párkapcsolatban van (30 vagyok)
2020. dec. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8: 16 évesen így gondolkoztam, utána viszont a körülöttem lévő kamuértelmiségi emberek rávettek, hogy ne tegyem. Mekkora hiba... elég volt pár tinder teszt és egyből látszik a valóság.


9: A tendenciák az elvárások növekedése felé mutatnak. Ma már sokkal nehezebb "stabil" párkapcsolatba kerülni, mint 4 éve volt.

2020. dec. 24. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!