Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy azért van szociáli...

Lehet, hogy azért van szociális fóbiám, mert még soha nem verekedtem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez baromság. A szociális fóbiának semmi köze sincs a verekedésekhez...
2021. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem pont attól lett szociális fóbiám, hogy anno suliban elég sok ember szeme láttára megvertek/verekedtem...
2021. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én meg attól félek, hogy nemtudok verekedni és alulmaradok és megszégyenülök. plusz folyamat aztérzem figyelnek, és ha bármilyen mozdulatot elrontok akkor valaki a markába röhög
2021. júl. 26. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
A verekedésnek semmi köze a szociális fóbia kialakulásához. Nálad az csak az egyik tünete, hogy félsz attól, hogy alul maradsz egy verekedésben és megszégyenülsz.
2021. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az utolsó mondja jól, ez csak sima szorongás ami hol ebbe hol abba nyilvánul meg. ha ezen nem fogsz szorongni utána fog jönni majd egy másik félelem. talán annyit megtehetsz, hogy minél több embert megkérdezel, hogy ők vajon láttak-e valamit rajtad és ha rájössz, h amúgy senki se szokott figyelni akkor már nem fogsz ezen aggódni
2021. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És mit lehet ez ellen tenni ?

Gondolom a válaszra is kíváncsi a kérdező :D

2021. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!