Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiás vagyok, más...

Szociális fóbiás vagyok, más is tapasztalt már ilyet? többi lent...

Figyelt kérdés
Szociális fóbiások, van köztetek olyan aki nem jár sehova x éve? És elkezdett kijárni, milyen beszólsokat kaptatok? Pl én falun élek és ezeket kaptam: "jéé te még élsz" Duciii szociális fóbiások, ti is szégyenlítek magatokat? Titeket is fogyatékosnak néznek? Tutujgatnak, meg mondják hogy jaj szegény???? Nem idegesítő, az ilyen vagy ehez hasonló mondatok?? Ti miket szoktatok "kapni"?
2021. júl. 18. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, ha szerencsétlennek néznek, el is fogok kezdeni edzeni, meg beilleszkedni, leszarom milyenek.
2021. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, mert leszarom. Pusztuljon ki az emberiség.
2021. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem 30 lehettem mikor az első embernek elmondtak. Addig senkinek. Csak annyit tudtak rólam a barátaim (mindig vomtak) és a családom hogy nem vagyok túlzottan társasági ember. Nem bántam meg, mai napig nem szeretem ha sajnálnak.

Ne hagyd magad tutujgatni. Húzd ki magad és ne hagyd hogy lesajnáloan beszéljenek rólad. Soha senki nem fog tisztelni ha nem így teszel, és még 10 év múlva se fognak komolyan venni.

Ha duci vagy és ezért nem érzed jól magad akkor változtass. Foggyál le. Bocs de nem suépítem a dolgot mert felesleges. Ha nincs önbizalmad akkor a túlsúly csak ront a dolgon.

2021. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!