Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

Kövér kisfiú voltam, igy nem mertem a lanyok felé nyitni. 19 évesen elhatároztam, hogy lefogyok, le is adtam 40 kilót, azonban egy elutasítás után nagyon össze törtem, elvesztettem a maradék önbizalmam is. Igényes vagyok, figyelek magamra, átlagos kinézetűnek tartom magam, mégis azt érzem, hogy nem vagyok elég jó senkinek, így nem is próbálkozok már. Az online társkeresők sem segítettek, az is kapufa volt. Most 21 évesen itt vagyok, és soha nem volt még párkapcsolatom, pedig csak ez hiányzik az életemből. Ez most már odáig fajult, hogy depressziós lettem, pszichiáterhez is járok. A tippeket előre is köszönöm.

21/F



2021. júl. 27. 20:04
 1/1 anonim válasza:

1-fogadd el magadatt annak ami vagy!

2-ne másoknak akarj megfelelni, akár külsöleg akár belsöleg.

3-"kis kutya is addig probálkozik mig sikert nem ér el". Nagy számok törvénye.

4-és akkor mi van ha nem jött össze, egyáltalán nem biztos, hogy az miattad történt, ha igen akkor meg tanulj belölle.

2021. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!