Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szerezzek önbizalmat?

Hogy szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
0 önbizalmam van, szorongok és szerintem depressziós is vagyok. Én egy elég szórakozott, bénácska lány vagyok. Az emberek szerénynek, csendesnek tartanak, nem igazán vagyok határozott. Barátaim vannak, köztük rosszindulatúak is akik kiröhögnek ha valamit elrontok, minden tettemet kritizálják, és csak akkor dicsérnek meg ha valamit úgy csinálok ahogy ők. Anya is van, hogy rámszólt, hogy elég szórakozott vagyok. Beismerem, tényleg az vagyok, de általában azért mert nincs önbizalmam és egyszerűen valahogy mindig bevonzom a bajt, aztán rámszólnak, attól ideges leszek és aztán valamit biztos elrontok. A jegyeim nagyon jók, dicséretes 5ös vagyok, versenyeken jó helyezéseket érek el. Nagyon jól esne egy szakértő segítsége a szorongás, depresszió ellen, és erről meséltem anyának is, de csak annyit mondott, hogy biztos a hormonok miatt van... nagyon szeretnék változtatni magamon, mert elegem van abból, hogy nem szeretem saját magamat és az emberek csak kinagyítják a hibáimat.
2015. dec. 13. 15:37
 1/1 A kérdező kommentje:
azt nem írtam le, hogy 12/l
2015. dec. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!