Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris lehetek?

Bipoláris lehetek?

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves fiú vagyok. És észrevettem hogy életem során egyfolytában időszakok vannak, van amikor boldog vagyok és ki vagyok minden nap nevetve szeretek beszélni emberekkel és egyfolytában mosolyra virítani őket, van miről beszélnem és minden féle tervem van a jövőre nézve, több ötletem is van könyv íráshoz, néha belém jön olyan hogy futni akarok örömömbe, úgy érzem elérhetek mindent és minden tökéletes, nem vagyok éhes, csak tudom hogy muszáj ennem és azért eszek. Aztán jön egy időszak amikor nincs kedvem semmire, nem akarok beszélni senkivel frusztrált vagyok, azokat a dolgokat amiket muszáj megcsinálom mert elvárják tőlem, de minden nap kín, többször vagyok éhes, és nagyon sokszor van édesre étvágyam, aztán szorongásokkal küzdök ha több ember előtt kell beszéljek, vagy csak át menjek valaki mellett úgy érzem mindenki engem kritizál. Amúgy szoktam írni is prózákat, verseket, mondjuk nem tudom melyik időszakban szoktam, néha nagyon szomorúakat írok néha pedig boldogabbakat, de ha bele gondolok inkább szomorú a többsége amit írtam. Bocsi a helyesírási hibákért.

2021. júl. 29. 00:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni a öngyilkossággal kapcsolatos gondolatokat, amiket írok azok is többségben erről szólnak, vagy valamilyen formában a halálról.
2021. júl. 29. 00:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom megerősíteni a feltételezésed, de ha úgy érzed, hogy nehézséget okoz a helyzet, és nem akar javulni, felkeresnék egy pszichológust, aki fel tudja állítani a diagnózist és kezelést is tud ajánlani, amennyiben szükség van rá. Az alapján amit leírtál, szerintem megnézhetnéd ezt az oldalt is, talán van valami benne: [link]


Hasonló koromban nekem is voltak hasonló problémáim, de annak idején nem igazán volt ismert a pszichológia felénk, végül az első munkahellyel és a kezdeti sikerekkel valahogy elmúlt magától. Szívből kívánom, hogy jobban érezd magad!

2021. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!